Vatowiec Wiki
Advertisement
Logom bc

Wiki programu Vatowiec do kompleksowej obsługi firm (Ryczałt Ewidencjonowany, PKPiR oraz Pełna Księgowość).

Szczegółowy opis funkcji programu dostępny jest na stronie http://vatowiec.pl. Na tej witrynie udostępniane będą informacje pomocne w codziennym użytkowaniu programu, tworzone i edytowane przez jego użytkowników z wydatną pomocą pracowników firmy Pogotowie Komputerowe - twórcy oprogramowania.


Instrukcja dla Opornych[]

Czyli bezboleśnie rozpocząć z VATowcem i Kadrowcem, okazuje wcale taki straszny go malują.

[]

Pozostałe miejsca w których można poszukiwać pomocy do Vatowca to:


  • Forum,
  • Grupa Google,od 2010 nieaktywna.
  • Instrukcja - źródło
  • Krajowa Informacja Podatkowa - pomoc w sprawach podatkowych można uzyskać telefonicznie w Krajowej Informacji Podatkowej www.kip.gov.pl, tel. 801 801 055 055 lub (22) 330 0330.
Prawa autorskie

O ile tego wyraźnie nie zaznaczono, wszystkie treści zawarte na tej stronie są udostępniane na zasadzie Licencji GNU FDL co w skrócie oznacza, że są chronione prawem autorskim oraz: mogą być edytowane, powielane i udostępniane niekomercyjnie jak i komercyjnie na wszelkiego rodzaju nośnikach, zarówno w części jak i w całości pod warunkiem ścisłego przestrzegania Licencji GNU FDL. Mówi ona min., że wszelkie prace oparte na informacjach zawartych na tej stronie również muszą być udostępnione na Licencji GNU FDL, co w skrócie oznacza, że wiedzą uzyskaną na tych stronach nie można dzielić się inaczej niż otwarcie.

Z pełną treść licencji można zapoznać się na stronie http://www.gnu.org/licenses/fdl.html (nieoficjalne polskie tłumaczenie: http://gnu.org.pl/text/gfdl12-pl.html)

Copyright (c) 2007-2013. Praca Zbiorowa Internautów udostępniona na Licencji GNU Free Documentation License.

Advertisement